Servis ve Bakım

Kombilerden kış aylarında verim almak ve yüksek performans elde etmek için mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınız. Kombilerinize her yıl yaptırdığınız bakım cihazınızın ömrünü uzatır, kabarık faturaları engeller ve cihazınızın verimini artırır.

Kombilerinizin bakımını yılda bir kez yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kışa girmeden, havalar soğumadan, sonbahar başlangıcında eylül ve ekim aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi bakımını yaptıracağınız servislerin yetki belgesi olması ve sertifikalı personeli olan uzman teknik servisleri tercih edin. Ucuza yaptırmak için yetki belgesi olmayan sertifikası olmayan firmaları tercih ettiğinizde size daha büyük masraflar olarak döneceğini unutmayın. Her hangi bir arıza durumu ile karşılaştığınızda kendiniz müdahale etmeden hemen bizi arayın.

Kombi tamir bakım hizmetinde orijinal yedek parça kullanmakta, zengin aksesuar seçenekleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı, kaliteli ve güvenli hizmetimizle siz müşterilerimize değer vermekteyiz. ECA, Demirdöküm, Viesmann, Buderus ve diğer markaların modellerinde kombi servis - bakım – tamir hizmetini kullanıcılarımıza sunmaktayız. Uygun fiyatlardan ve uygun ödeme seçeneklerinden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.sayfayı yukarı taşı